Кошик
184 відгуків
СЛІНГОКУРТКИ, КУРТКИ ТА ПАЛЬТО ДЛЯ ВАГІТНИХ ВІД ВИРОБНИКА!

Слінг-шарфи LennyLamb

Ткані слінги-шарфи LennyLamb добре драпіруються, не ковзають в намотуванні, володіють високою «вантажопідйомністю», при цьому дуже м'які, легкі і досить тонкі. В сукупності з досить помірною ціною є одним з кращих пропозицій на світовому ринку.

Слінги-шарфи LennyLamb виготовляються в Польщі з тканини подвійного діагонального плетіння, яка дозволяє рівномірно розподілити навантаження при носінні навіть важких діток.

Пряжа, яку використовують для виготовлення слінгів LennyLamb, виготовляється в Америці.

Завдяки багатоступінчатому і суворого контролю якості, слінги-шарфи LennyLambотримали європейський сертифікат, що підтверджує їх безпеку для дитини і сертифікат Oko test.

Гарні, соковиті кольори отримані безпечним способом, не містять шкідливих речовин, токсичних барвників і важких металів.

Ідеально підходить як для новонароджених, так і для дітей 2-3 років.

 

В слінг-шарфи LennyLamb ви можете носити малюка безліччю способів, вони підходять для людей різного розміру та різних силуетів.

Особливо чудова серія слінг-шарфів LennyLamb з додаванням бабуковой віскози, що надає тканині неймовірну м'якість, міцність і приємний блиск. Бамбукове волокно досить ніжне для того, щоб носити в цих слінг-шарфи новонароджених, і досить міцні, щоб носити дитину вагою до 20 кг

Крім того, бамбук віскоза володіє легким антибактеріальним ефектом, і трохи «холодить», що робить цей шарф просто незамінним для літа або носіння дитини вдома.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Меню
Україна Одеська область Одеса Україна, Одеса, пр.Красний 11
HAPPY MAMA - одяг для вагітних і годуючих, одяг для дітей. ТМ МаМасік - виробник.
Наталья