Корзина
162 отзыва
СЛИНГОКУРТКИ, КУРТКИ И ПАЛЬТО ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ, ПОДУШКИ ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ И КОРМЛЕНИЯ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ!
+380971668404
+380977166835
+380971668404

Вітчизняний виробник одягу для вагітних жінок, жінок годувальниць та для дітей віком від 0 - до 6 років та ін.

 Вітчизняний виробник одягу для вагітних жінок, жінок годувальниць та для дітей віком від 0 - до 6 років та ін.

13.01.16

Одяг українського виробництва останнім часом особливо популярний не тільки серед споживачів вітчизняного ринку, а й зарубіжного.

Давно минули ті часи, коли дитячий одяг імпортного виробництва перевершував продукцію вітчизняних підприємств своїми споживчими якостями і модним дизайном. Зараз на внутрішньому ринку вільно конкурують іноземні компанії і  вітчизняні підприємства, своїми споживчими якостями і модним дизайном. Дизайнери одягу для дітей вдало поєднують нові модні тенденції з національними традиціями, якісний крій і пошиття, розмаїття модних тканин і фасонів, демократичні ціни – все це робить український продукт не тільки рентабельним, а й цілком конкурентним відносно одягу зарубіжних виробників

Практично всі вітчизняні виробники знаходяться під жорстким контролем уповноважених органів, і їх трикотажні вироби дитячого асортименту мають справжні санітарно-епідеміологічні висновки та сертифікати відповідності. Це вигідно відрізняє продукцію українських підприємств від такої, що ввозиться, часто контрабандним шляхом, в нашу країну.

 Покупка українского підтримує вітчизняного виробника,який виплачує заробітну плату працівникам- жителям України  гроші залишаються в країні і тут же вступать в товарообіг , їх витрачають на інші товари,тим саме підтримують доходи інших галузей.

Ну і природньо,що в умовах жорсткої конкуренції, наші виробники давно освоїли сучасні інформаційні технології. Досить заглянути на їх численні барвисті і інформативні сайти, щоб скласти повне уявлення, як про номенклатуру продукції, так і про їх цінову політику.

Так, ТМ «МаМасик» вже більше п'яти років виробляє одяг для вагітних жінок, жінок годувальниць та для дітей  віку від 0-6 років та різноманітну продукцію.   В основному це трикотажні вироби, виготовлені з високоякісного трикотажного полотна, отриманого з 100%-й бавовняної пряжі. Для жінок виготовлюють сукні,  туніки,слінги, слінго-куртки та все необхідне для комфорту вагітної,для дітей ясельного віку випускається практично «повний набір»  виробів: повзунки, сорочечки, чепчики, кофтинки, футболки, комбінезони і , костюмчики, , боді, труси та майки,а також пелюшки, спальники,  і т.д. Вся  продукція сертифікована, відрізняється комфортністю, гігієнічними властивостями і виробляється відповідно до розмірів в одязі.

 

Другие статьи
Меню
+380977166835
+380971668404
Украина Одесская область Одесса Красный переулок, 11 (вход с Бунина)
HAPPY MAMA - одежда для беременных и кормящих, одежда для детей. ТМ МаМасик - производитель.
Наталья
Карта